هاست نامحدود مناسب چه افرادی است؟

Posted by

یکی از محصولاتی که بعضی از شرکتهای هاستینگ ارائه میدهند ، سرویس هاست نامحدود می باشد که در این پلن ها ، فضا و ترافیک نامحدود بوده و باقی امکانات بسته به پلن نیز امکان نامحدود شدن دارد. البته دلیل ارائه این نوع سرویس در کنار سایر پلن ها نیز به موارد مختلف بستگی دارد که از جمله آن نیاز و خواسته مشتریان می باشد.

بعضی از کاربران به بعد فضا و ترافیک هاست بیشتر از موارد دیگر توجه دارند و نمیخواهند محدودیتی در این موارد برایشان اعمال شود که برای این کار هاست نامحدود مناسب می باشد.

اگر شما جزو کاربرانی هستید که حد مشخصی برای سایت خودتان تعیین نکردید و ترافیک سایتتان نیز قابل اندازه گیری نیست و میخواهید با خیالی آسوده به جذب بازدید بپردازید و کم و زیاد شدن بازدید باعث چالش در مقدار فضا و ترافیک سایتتان نشود ، پیشنهاد ما استفاده از هاست نامحدود می باشد.

پردیس هاستینگ نیز در سه پلن مختلف با ویژگی های متفاوت ، سرویس هاست نامحدود را به مشتریانش ارائه میدهد که کاربران با توجه به نیازشان و سطح بازدید سایت و دیگر موارد به انتخاب پلن بپردازند.

اگر سوالی پیرامون این موضوع دارید می توانید از طریق تیکت ، از طریق پشتیبانی آنلاین و تلگرام بخش فروش شرکت سوالات خود را بپرسید تا همکاران ما به صورت رایگان خدمات مشاوره را تقدیم حضور شما عزیزان بکنند.

۳ comments

  1. با سلام.
   سلامت باشید. بله به تازگی سرویس های نامحدود نیز به سرویس های پردیس هاستینگ اضافه شده است.
   سرویس های ما همگی بر روی سرورهای اختصاصی خودمان میزبانی میشوند.
   با تشکر.

Comments are closed.