اطلاعیه تخفیف بالای سایت

ارتباط با ما بالای سایت

هاست جامعه مجازی phpfox

 

امروزه سایت های شبکه های اجتماعی به خوبی فراگیر شده اند و افراد زیادی تمایل دارند شبکه اجتماعی اختصاصی خود را داشته باشند ، دوستان ، هم کلاسیان و هم دانشگاهیان و بسیاری از شبکه های اجتماعی با موضوع سرگرمی و علمی .
یکی از بهترین اسکریپت های موجود در این زمینه اسکریپت phpfox می باشد که توسط سایت phpcamp خدمات پشتیبانی آن انجام می شود. پردیس هاستینگ با همکاری این سایت ، پلان های هاست خود را با تنظیمات موردنیاز این اسکریپت تطبیق داده است . بنابراین کاربران با خیال آسوده می توانند از خدمات هاست ما برای نصب اسکریپت جامعه مجازی بهرمند گردند.


این اسکریپت ها بر روی تمامی سرورهای ما نصب شده اند (به خصوص سرورهای لینوکس المان که قیمت ارزان تری دارند) و بنابراین شما هر پلان هاستی را سفارش بدید به طور خودکار این اسکریپت ها بر روی آن نصب هستند. هاست لینوکس ارزان (اینجا) + هاست لینوکس استاندارد (اینجا) + هاست پربازدید (اینجا)

سوال : آیا برای داشتن سایت جامعه مجازی نظیر از همان ابتدا نیاز به خرید سرور مجازی داریم ؟

جواب : خیر - پلان های هاست پردیس حتی برای سایت های پربازدیدی که در زمینه جامعه مجازی فعالیت دارند مناسب است . با این حال انتقال به سرورهای مجازی پرقدرت زمانی توصیه می شود که سایت دارای بازدید بالا و درآمد کافی باشد. بنابراین با خیال آسوده برای شروع فعالیت سایت خود می تونید پلان های هاست را سفارش دهید.