اطلاعیه تخفیف بالای سایت

ارتباط با ما بالای سایت

  امروزه ایمیل یکی از مهمترین و کارامدترین ابزار در دنیای مجازی است و اهمیت آن به مراتب از میزبانی وب نیز بالاتر می باشد. تبادلات مالی ، اطلاعاتی و حتی خانوادگی به بستر ایمیل منتقل شده است . امروزه شاید بسیاری از افراد دارای سایت نباشند و اصلا به آن نیازی هم ندارند ، ولی در مورد ایمیل این موضوع بسیار متفاوت است و همه کاربران اینترنت دارای ایمیل هستند و به آن نیاز هم دارند. بنابراین ایجاد یک سیستم ارائه ایمیل که به طور اختصاصی و با نام دامنه مورد نظر کاربران ارائه سرویس نماید امری بسار لازم و ضروری است. سرویس های ایمیل ارائه شده توسط پردیس هاستینگ از سطح رایگان آغاز شده و تا سطوح فوق حرفه ای (Exchange) ادامه دارند.

از طرفی یکی از مشکلات بسیاری از شرکت های میزبانی وب ، اسپم شدن گاه و بیگاه IP ها و بروز مشکلات بعدی برای کاربران است ، به طور مثال در زمانی که IP سروری اسپم شود تا زمان delist شدن IP گیرندگان ایمیل (مثلا یاهو و Gmail) امکان دریافت ایمیل از سروری که IP آن در لیست سیاه قرار دارد را ندارند. در میزبانی ایمیل پردیس به دلیل اینکه این سرور مختص ایمیل طراحی شده و به دلیل قوانین امنیتی ، اسپم شدن IP ها به سادگی صورت نمی پذیرد و وضیعت IP ها به طور 24 ساعته تحت نظارت قرار دارد ، تا در صورت بروز مشکل ظرف کمترین مدت مشکل حل شده یا IP جدید جایگزین گردد.

به دلیل کیفیت بالا و ارائه سرویس بر روی سرور اختصاصی ایمیل ، در زمان قطع سرورهای میزبانی شما به ایمیل های خود دسترسی خواهید داشت. (در صورت داشتن میزبانی مجزا از شرکت های دیگر)

کاربران سرورهای مجازی و اختصاصی می توانند با انتقال دامنه خود بر روی این سرویس ، هم از سرویس DNS رایگان استفاده نمایند و هم از امکان ایمیل.
مزایای این نوع تنظیمات استفاده از سرور DNS اختصاصی پردیس هاستینگ و به طبع آن سرویس پایدار DNS و استفاده از سرویس ایمیل مجزا که در زمان دان تایم سرور مجازی امکان ارسال و دریافت ایمیل همچنان ممکن باشد.

مزایای این سرویس به طور خلاصه :
1) داشتن ایمیل با دامنه اختصاصی (نظیر نام خانوادگی : admin[at]mohamadi.ir)
2) پایداری ایمیل های شما حتی در زمان قطعی سرورها (در صورتی که دامنه اصلی شما بر روی هاست دیگری میزبانی می شود)
3) SPAM نبودن IP سرور ها و ارسال و دریافت مطمئن
4) عدم اختلال در زمان قطعی های سراسری سرویس هایی نظیر Gmail
5) امنیت داده
6) بک آپ گیری از ایمیل ها
7) امکان ارسال و دریافت ایمیل از هر جای دنیا
8) دسترسی از طریق وب میل ، outlook و ...
9) امکان میزبانی دامنه در شرکت های دیگر و همچنین امکان استفاده این سرویس برای کاربران سرورهای مجازی و اختصاصی

 

 


پلان آزمایشی پلان استارتر پلان تجاری
میزان فضا
2 گیگابایت 2 گیگابایت 2 گیگابایت
ترافیک ماهانه
نامحدود نامحدود نامحدود
پارک دامین 1 نامحدود نامحدود
ادان دامین
1 نامحدود نامحدود
ساب دامین
1 نامحدود نامحدود
اکانت ایمیل
5 نامحدود نامحدود
شروع قیمت ( تومان )
37,500 67,500 120,000
کنترل پنل
cPanel cPanel cPanel
سفارش